TURKCELL TL/PAKET

TURKCELL TL/PAKET

Telefon Numaranı Gir

Paket Seç

Kart Bilgilerini Gir ve Öde

Turkcell TL Yükleme Hizmetleri

Telefonda konuşma süresinin bitmesi ve iletişimin kesilmesi istenmeyen bir durumdur. Bu durum Turkcell’li olanlar için sıkıntı oluşturmamaktadır. Konuşma süresi bittiği an Turkcell TL yükleme hizmeti üzerinden istediğiniz miktarda TL yükleyerek hattınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. TL yükleme hizmetinde 532’li numarayı arayarak kredi kartınızı kullanıp TL yüklemesi yapabilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda sesli yanıt sistemi ile yüklemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden Turkcell sitesinden de yükleme yapabilirsiniz.

Turkcell Paket Yükleme İşlemi

Turkcell hattını kullananlar için hazırlanmış olan pek çok paket ve tarife bulunmaktadır. Bu paketlerden birini seçerek avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell paket yükleme için internet sitesine giriş yaparak buradaki seçenekleri inceleyebilirsiniz. Giriş yaptığınızda ilk olarak paketler kısmına giriş yapmalısınız. Burada faturalı, hazır kartlı, yeni Turkcell’li, Turkcell rahat gibi farklı kullanıcılara sunulan paketler için seçim yapmanız istenecektir. Bunlardan kendinize uygun olanı seçerek paketleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Turkcell Cep Lira Yükleme Nasıl Yapılır?

Telefon hattınız Turkcell ise iletişim konusunda kesinti yaşamazsınız. Bu konuda özellikle faturasız hatta sahip olanlar için sunulan Turkcell cep lira yükleme hizmeti önem arz etmektedir. Telefonundaki konuşma süresi bitenler için anında cep TL yükleme imkanı sunulmaktadır. Bunun için 532 sesli yanıt sistemi üzerinden TL yüklemesi yapabilirsiniz. İnternet sitesine giriş yaparak telefon numaranızı girip buradan da TL yüklemesi yapmanız mümkün olacaktır. Ayrıca Turkcell mağazalarına giderek buralardan da TL yükleterek iletişimize devam edebilirsiniz.

Pratik Turkcell İnternet Paketi Yükleme

Turkcell üzerinden ev veya cep telefonunuzdan internet hizmeti alabilirsiniz. Bu internet paketleri belli kullanım süreleri ve hızları belirlenmiştir. İnternet paketlerinin bitmesi ile birlikte yeniden paket yüklenmesi ihtiyacı doğacaktır. Turkcell internet paketi yükleme hizmeti alabilmek için Turkcell müşteri hizmetleri aranabilir veya internet üzerinden yeniden paket alınabilir. Satın alınan ek paket internet paketinizin kullanım süresi başlayana kadar sizi idare edecektir.

Turkcell Ses Paketleri Hangileridir?

Günümüz itibariyle Turkcell Ses Paketleri söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenek çıkar. Turkcell konuşma paketleri ‘’Kolay Özel Paket’’,  ‘’Sarı Paket’’ ve ‘’ Kırmızı Paket’’ gibi farklı tarifelerden oluşmaktadır. Kolay Özel Paket sadece ayda tam 750 Dakika her yöne konuşma hakkı vermektedir. Yine bu paket kapsamında 6 bin Dakika konuşma süresi aynı şehirde olmak kaydıyla geçerli olmaktadır. Sarı Paket sayesinde 100 Dakika konuşma süresine de sahip olmak mümkün olmaktadır. Kırmızı Paket’te ise 250 dakika süreyle konuşma hakkı verilmektedir.

Turkcell SMS Paketleri Nasıldır?

Turkcell SMS paketleri açısından iddialı bir GSM firması olarak karşımıza çıkmaktadır. Turkcell Süper SMS Paketi, iddialı bir paket tarifesi olarak ön plana çıkmaktadır. Turkcell Süper SMS Paketi, Turkcell aboneleriyle ayda tam 10 bin SMS gönderilmesine fırsat tanımaktadır. Bu paket kapsamında diğer GSM firmalarındaki abonelere ayda 1.000 SMM gönderme fırsatı da yer almaktadır. Turkcell Süper SMS Paketi

Turkcell Yurtdışı Paketleri Nelerdir?

Özellikle Turkcell yurtdışı paketleri her zaman avantajlı fırsatların adresi konumunda yer almaktadır. Turkcell yurtdışı paketleri kapsamında yer alan ‘’Avantaj Yurt Dışı Paketi’’ aracılığıyla 100 Dakikalık konuşma süresini satın alabilirsiniz. Yine bu paket kapsamında yurtdışından 2 GB internet de kullanabilirsiniz. Hazır Kartlılara özel günlük yurt dışı paketleri de 30 Dakika konuşma ve 100 MB internet vermektedir.

Kolay Turkcell Parça Kontör Yükleme

Turkcell parça kontör yüklemek isteyenlere özel alternatif seçenekler sunabilen bir GSM firması olarak karşımıza çıkmaktadır. Turkcell parça kontör yükleme işlemini bizzat Turkcell mağazalarından yapabileceğiniz gibi online ortamlardan da yapabilirsiniz. Bu kapsamda online platformlar aracılığıyla parça kontör alabilmek, konforlu bir seçenek olarak da karşımıza çıkmaktadır.

Turkcell Faturasız TL Paket Yükleme İşlemleri

Siz de Turkcell Faturasız TL Paket Yükleme işlemini etkili bir şekilde yapmak isterseniz, online platformlardan yararlanabilirsiniz. Üstelik günümüz koşullarında online ortamda faturasız TL paket yükleme işlemini yapmak ev konforunda bu işlemi yapabilmek anlamına da gelmektedir.

Turkcell Üçlü Paket İçeriği Nasıldır?

Son derece cazip bir paket fırsatı olarak karşımıza çıkan Turkcell üçlü paket, 12 GB internet fırsatını sunmaktadır. Yine Turkcell üçlü paketin içeriğinde 1000 Dakika konuşma süresi ve tam 1000 SMS de yer almaktadır. Ayrıca Turkcell üçlü paket kapsamında Facebook ile Twitter için geçerli olan 6 GB internet fırsatı da yer almaktadır.